قطع همکاری بروکر TopFX با ایران

زمان مطالعه : 1 دقیقهتاریخ انتشار : 3 فروردین 1403 دسته بندی : اخبار, اخبار بروکرها
قطع همکاری بروکر topfx با ایران

متأسفانه بروکر TopFX، در ادامه‌ی روندی که از اوایل سال ۲۰۲۴ با خروج بروکر USG از بازار ایران آغاز شد، تصمیم به قطع همکاری با مشتریان ایرانی گرفته است. این تصمیم بر اساس تغییرات در سیاست‌های عملیاتی شرکت اتخاذ شده و به این معناست که مشتریان مقیم ایران دیگر قادر به باز کردن موقعیت‌های معاملاتی جدید یا واریز وجه به حساب‌های تجاری خود در TopFX نخواهند بود. مشتریان موجود موظف هستند تا پیش از تاریخ ۲۷ مارس ۲۰۲۴، ساعت ۱۸:۰۰ (GMT+2)، هرگونه موقعیت باز خود را ببندند. در صورت عدم اقدام، شرکت به طور خودکار موقعیت‌های باز را بر اساس قیمت بازار در آن زمان بسته و هیچ مسئولیتی در قبال خسارات احتمالی ناشی از این اقدام نخواهد داشت.

پس از بسته شدن موقعیت‌های باز، مشتریان تا تاریخ ۲ آوریل ۲۰۲۴، ساعت ۲۳:۵۹ (GMT+2)، فرصت دارند تا وجوه باقی‌مانده خود را برداشت کنند. پس از این تاریخ، حساب‌های تجاری به طور رسمی بسته شده و دیگر قابل استفاده برای هیچ گونه فعالیت تجاری نخواهند بود. حساب‌هایی با موجودی صفر و/یا بدون موقعیت باز نیز به طور خودکار بسته خواهند شد.

این اقدام، که با جهت‌گیری استراتژیک و شرایط تجاری TopFX مطابقت دارد، نشان‌دهنده دومین خروج بروکر بین‌المللی از بازار ایران در سال ۲۰۲۴ است و ممکن است نشان‌دهنده تغییرات بیشتر در دسترسی به خدمات مالی بین‌المللی برای مشتریان ایرانی باشد. TopFX از همکاری و درک مشتریان در طول دوره فعالیت‌های تجاری خود تشکر می‌کند و برای راهنمایی و اطلاعات بیشتر، تیم پشتیبانی خود را در اختیار قرار می‌دهد.

 

آواتار
نویسنده

من مهران قاسمی هستم، نویسنده‌ای با تمرکز بر بازارهای مالی و فارکس. از ۱۰ سال پیش، سفر حرفه‌ای خود را در عرصه معامله‌گری آغاز کردم و این تجربیات را به اشتراک گذاشتم تا دیگران نیز بتوانند از این دانش بهره‌مند شوند. طی این سال‌ها، توانسته‌ام تجربیات ارزشمندی در تجزیه و تحلیل بازارها کسب کنم و این دانش را از طریق نوشتن کتاب‌ها و مقالات به اشتراک بگذارم. هدف من ایجاد بستری برای آموزش استراتژی‌های موثر و کاربردی به معامله‌گران، جهت دستیابی به موفقیت در بازارهای جهانی است.
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0
مقایســه

0 آیتم

مقایسه بروکر
مقایسه بروکر
مقایسه بروکر
مقایسه بروکر