افزوده شدن درگاه پرداخت ریالی تاپ چنج به بروکر AUS Global

زمان مطالعه : 1 دقیقهتاریخ انتشار : 4 خرداد 1403 دسته بندی : اخبار, اخبار بروکرها
پرداخت ریالی در ای یو اس

بروکر AUS Global، که از سال 2003 تحت نام AUSFOREX فعالیت‌های خود را آغاز کرده و در حال حاضر به عنوان بخشی از گروه ای یو اس گلوبال فعالیت می‌کند، به تازگی اعلام کرده است که درگاه پرداخت ریالی تاپ چنج را برای مشتریان ایرانی خود فعال کرده است. این اقدام به منظور تسهیل پرداخت‌ها و تراکنش‌های مالی مشتریان در داخل ایران صورت گرفته است.

این بروکر، که تحت نظارت رگوله‌های معتبر ASIC استرالیا فعالیت می‌کند، به کارگزاری معروفی است که امکانات وسیعی را برای معامله‌گران ارائه می‌دهد. با بیش از 200 نماد معاملاتی شامل 60 جفت ارز، بیش از 15 نوع کالا و انرژی و بیش از 15 سهام شرکت‌های بین‌المللی، AUS Global توانسته است جایگاه خود را به عنوان یک بروکر پیشرو در بازار ایران تثبیت کند.

افزودن درگاه پرداخت ریالی تاپ چنج، گامی استراتژیک در جهت تقویت بنیه خدماتی بروکر در بازار ایران بوده و نشان دهنده تعهد AUS Global به بهبود دسترسی و رفاه مشتریان ایرانی است. این امکان جدید به مشتریان امکان می‌دهد تا با استفاده از ریال، به آسانی تراکنش‌های مالی خود را انجام دهند و از محدودیت‌های موجود در سیستم‌های بین‌المللی پرداخت مستثنا شوند.

آواتار
نویسنده

من مهران قاسمی هستم، نویسنده‌ای با تمرکز بر بازارهای مالی و فارکس. از ۱۰ سال پیش، سفر حرفه‌ای خود را در عرصه معامله‌گری آغاز کردم و این تجربیات را به اشتراک گذاشتم تا دیگران نیز بتوانند از این دانش بهره‌مند شوند. طی این سال‌ها، توانسته‌ام تجربیات ارزشمندی در تجزیه و تحلیل بازارها کسب کنم و این دانش را از طریق نوشتن کتاب‌ها و مقالات به اشتراک بگذارم. هدف من ایجاد بستری برای آموزش استراتژی‌های موثر و کاربردی به معامله‌گران، جهت دستیابی به موفقیت در بازارهای جهانی است.
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0
مقایســه

0 آیتم

مقایسه بروکر
مقایسه بروکر
مقایسه بروکر
مقایسه بروکر